RSU SOCIĀLĀS ANTROPOLOĢIJAS MAĢISTRA STUDIJU PROGRAMMA

RSU Sociālās antropoloģijas maģistra studiju programma

 

RSU maģistra studiju programma “Sociālā antropoloģija” kā pirmā antropoloģijas programma Latvijā jau desmit gadus sniedz iespēju apgūt padziļinātas zināšanas un prasmes sociālajā antropoloģijā. Programmas mācībspēku kodolu veido pasniedzēji, kas izglītojušies Lielbritānijā, ASV, Nīderlandē, kā arī veikuši pētījumus gan Latvijā, gan ārpus tās.

 

Programma pulcē aktīvus, zinātkārus un mērķtiecīgus studentus ar visdažādāko izglītību un profesionālo pieredzi - sākot ar arhitektiem, juristiem, ekonomistiem, dizaineriem, un beidzot ar sociologiem, mārketinga un reklāmas speciālistiem. Mācību laikā studentu esošās zināšanas tiek izaicinātas ar informāciju par cilvēku dzīves aspektiem dažādās pasaules kultūrās, vienlaikus nostiprinot gan kritisko domāšanu, gan izpratni par cilvēku rīcības sociālajiem pamatiem.

 

Programmas ietvaros notiek aktīva sadarbība ar citām augstskolām, un katru semestri tiek piesaistīts vismaz viens ārvalstu viespasniedzējs dažādu kursu pasniegšanai. Tādējādi studenti nonāk saskarsmē ar daudzpusīgu intelektuālo un pedagoģisko pieeju, ko tiek aicināti izmantot arī savu maģistra darba pētījumu veikšanā. RSU programmu raksturo arī neformālā attieksme starp studentiem un pasniedzējiem, apzinoties, ka vislabākā domu apmaiņa rodas draudzīgā un savstarpēji cieņpilnā gaisotnē. Mācību vide tiek veidota, maksimāli veicinot studentu sadarbību un kopības sajūtu.

 

Programmas mācībspēki un studenti aktīvi darbojas arī dažādos plaša mēroga pētniecības projektos, tai skaitā Apvārsnis 2020 projektā INFORM, kā arī vairāku gadu ekspedīcijā Latvijas reģionos.

©2019 by Latvijas Antropologu biedrība. Created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now